Jak získat nejnižší sazby u refinancování hypotéky

Náš portál o hypotékách – Hypoteční specialista, který nabící i službu Hypotéka kalkulačka, je financován z provizí, které nám banky poskytují za sjednané nové hypotéky.

nejnižší úrokové sazby hypotéky

Představme si modelovou situaci. Pan Martin má sjednanou hypotéku u Komerční banky s fixací na 5 let a úrokem 4%. Zanedlouho mu vyprší období fixace o on může svoji hypotéku refinancovat. Jak ale získat nejlevnější hypotéku s úrokovými sazbami stlačenými na absolutní minimum? Nepotřebuje nic, pouze trochu asertivního jednání.

Asi již tušíte, že Martin o slevu u stávající banky požádá tak, že se jí pochlubí s konkurenční nabídkou. Stejně jako hráč pokeru, může Martin blafovat a nebo může mít dobré karty. V našem případě se zaměříme na způsob, kdy celou dobu hrajeme bez blafování, tedy bance nelžeme. MArtin si může zažádat o refinancování hypotéky u konkurenční banky.

  Zkrácený soupis kroků:

   1) vyplnit formulář zde a zažádat o refinancování

   2) projít celým procesem včetně podpisu smlouvy u nové banky

   3) my jsme Vám dopomohli k lepší hypotéce a získáme provizi, která Vás nijak nezatíží

Refinancování hypotéky zdarma nabízí náš projekt Hypoteční specialista, kde spolupracujeme s úzkou skupinou podle nás těch nejlepších finančních poradců z různých finančních domů. Stačí vyplnit formulář nahoře této stránky a náš hypoteční poradce s mnohaletými zkušenostmi se Vám ozve. Pomůže Vám projít celým procesem refinancování vaší hypotéky.

Více informací o hypotékách v naší knize:

- Tipy ze zákulisí, které vám ušetří až 20% nákladů z hypotéky

- nezávislá a nestranná, autor není finančním poradcem ani bankéřem

- Financování 85-0-15 pro získání jinak drahé 100% hypotéky

» Více informací o knize

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *